מערכת חוגים סניף חיפה – מעודכן לתאריך 01/08/13

מערכת שעות של חוגי סטודיו בסניף חיפה של רשת מועדוני כושר ובריאות לייף אנד פיטנס.

שאלות או פרטים נוספים נשמח לענות ולספק פרטים נוספים לגבי סניף חיפה ובנושא ההרשמה. חסכו זמן ופנו באתר >> לבירור פרטים לגבי החוג או הרשמה

יום ראשון

שעה חוג דרגת קושי שם המדריך מיקום
8:00-8:55 פילאטיס אורלי שחר
9:00-10:00 ספינינג (cycling) איילת כהן
9:00-9:55 LESS IS MORE דנה שמעוני
10:00-10:55 Core דנה שמעוני
12:00-13:00 פלדנקרייז יורם כהן
17:00-17:55 עיצוב הגוף גיל נגרין
18:00-18:55 זומבה לימור גלבר
18:00-18:55 ספינינג (cycling) עינת טהאו
19:00-19:55 חיזוק וחיטוב אורית תורג'מן
20:00-20:55 מתיחות (stretching) ג'ורג' עסלי
21:00-22:00 קיקבוקסינג ג'ורג' עסלי

יום שני

שעה חוג דרגת קושי שם המדריך מיקום
8:30-9:25 עיצוב bosu אלה גביטוב
8:30-9:30 ספינינג (cycling) איילת כהן
9:30-10:25 פילאטיס איילת ליג'י
10:30-11:30 ZUMBA סופיה סבסטיאנוב
11:30-12:30 ריקודי בטן יערית שרל
16:00-16:55 פילאטיס דנה שמעוני
17:00-17:55 עיצוב הגוף עינת טהאו
18:00-18:55 עיצוב מדרגה עינת טהאו
18:30-19:30 ספינינג (cycling) יגאל שור
19:00-20:05 מדרגה מתקדם שירי כליף
20:10-21:25 יוגה מיה משכית

יום שלישי

שעה חוג דרגת קושי שם המדריך מיקום
8:30-9:25 מתיחות אורלי שחר
9:30-11:00 יוגה אור לוי
11:00-12:00 פילאטיס איילת ליג'י
16:30-17:25 core ג'ניפר תומר
17:30-18:25 ריקודי בטן מתי שטרן
18:30-19:25 ספינינג (cycling) איילת כהן
19:30-20:25 ספינינג (cycling) איילת כהן
18:30-19:25 מתיחות (stretching) ג'ורג' עסלי
19:30-20:25 קיקבוקס ג'ורג' עסלי
20:30-21:25 בייסיק cycling מתחילים איילת כהן
20:30-21:25 פילאטיס אורלי שחר

יום רביעי

שעה חוג דרגת קושי שם המדריך מיקום
8:30-9:25 פלדנקרייז יורם כהן
8:30-9:30 ספינינג (cycling) עינת טהאו
9:30-10:25 עיצוב הגוף נגה אפשטיין
10:30-11:30 core נגה אפשטיין
11:30-13:00 יוגה אדריאנה בכר
16:00-16:55 פילאטיס מתיחלים איילת כהן
17:00-17:55 יוגה אור לוי
18:00-18:55 חיזוק וחיטוב דנה שמעוני
18:30-19:25 ספינינג (cycling) יגאל שור
19:00-19:55 אירובי דאנס נגה אפשטיין
20:00-20:55 עיצוב הגוף אלה גביטוב

יום חמישי

שעה חוג דרגת קושי שם המדריך מיקום
8:15-9:15 עיצוב הגוף עדי שיבק
8:30-9:30 ספינינג (cycling) איילת כהן
09:30-10:25 פילאטיס אורלי שחר
10:30-11:55 יוגה אדריאנה בכר
16:00-16:50 פלדנקרייז יורם כהן
17:15-18:10 עיצוב הגוף עינת טהאו
18:15-19:10 עיצוב קיק שירה יערי
19:30-20:25 ספינינג (cycling) יעל בנאי
19:15-20:10 עיצוב הגוף אורית תורג'מן
20:15-21:10 פילאטיס אורלי שחר

יום שישי

שעה חוג דרגת קושי שם המדריך מיקום
8:00-8:55 חיזוק וחיטוב יאנה גולד
9:00-9:55 fitball אורלי שחר הרשמה מראש
9:00-10:00 ספינינג (cycling) עינת טהאו
10:00-10:55 זומבה אנה לרנר
11:00-11:55 ריקודי בטן חדווה רטר-זיו
12:00-13:25 אשטנגה יוגה ג'ורג' עסלי
13:30-14:25 קיקבוקסינג ג'ורג' עסלי
14:00-15:00 cycling נדב בן עשור

יום שבת

שעה חוג דרגת קושי שם המדריך מיקום
10:00-10:55 ספינינג (cycling) סבב מדריכים
10:00-10:55 סבב שבת סטודיו סבב מדריכים
11:00-12:00 סבב שבת סטודיו סבב מדריכים